/Files/images/veselkova_kraina_golovna.jpg

Орган учнівського самоврядування має загальну назву: «Веселкова країна»

Головне завдання ОУС «Веселкова країна» - через розвиток соціальної активності учнів виховувати в них почуття власної гідності, надавати їм можливість працювати на перспективу, відкривати в собі та розвивати нові позитивні якості особистості.

Шкільне учнівське самоврядування Звенигородського НВК керується у своїй роботі Статутом, який визначає права та обов’язки, а також структуру органу учнівського самоврядування.

Вищий орган учнівського самоврядування – Загальношкільна учнівська конференція. Виконавчим і координуючим органами є Рада лідерів сформована шляхом виборів із учнів 5-11 класів, на чолі яких стоїть Президент НВК Криворучко Крістіна 10 класу.

Основною метою учнівського самоврядування школи є виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації, формування особистості, якій притаманна демократично-громадська культура.

Президент НВК Криворучко Крістіна стоїть на чолі Малих комісій школи, які поділяються на:

  • Комісія «Старших друзів»;
  • Комісія«Науки»;
  • Комісія«Дозвілля»;
  • Комісія«Справедливості»;
  • Комісія«Інформації» та студія «1+2»(дитяча служба новин);
  • Комісія«Добрих справ»;
  • Комісія«Здоров’я».

Координують роботу учнівського самоврядування педагог-організатор Гуртова Анна Миколаївна, яка консультує учнів щодо роботи за окремими напрямками.

Рада лідерів проводе засідання один раз на тиждень.

Щорічно у вересні на конференції Рада лідерів звітує за попередній рік і обговорюється проект та план роботи на навчальний рік.

Ради спрямовують свою роботу на підвищення якості навчання, реалізацію вимог режиму школи, організацію позакласної виховної роботи, на розвиток ініціативи і творчої самодіяльності учнів, реалізацію їх прав і обов’язків.

Кiлькiсть переглядiв: 491